Misija ir vertybės

16

Įsipareigojimas, „iškaltas akmenyje“

Esame įsipareigoję kiekvienam padėti įveikti modernaus gyvenimo iššūkius. Naudodami akmenį – vieną gausiausių natūraliųjų išteklių – galite sukurti.

Mūsų vertybės:

Sąžiningumas

Esame sąžiningi prieš save, savo partnerius ir klientus. Kiekvieną dieną dirbame tam, kad ne tik pateisintume, bet ir pranoktume jūsų lūkesčius.

Atsakingumas

Atsakomybė mums reiškia ne tik įsipareigojimų klientams laikymąsi, bet ir tvarų gamtos išteklių naudojimą. Esame tikri, kad draugiški aplinkai bei žmonėms gaminiai padeda lengviau kvėpuoti ne tik pastatams, bet ir visai Žemei.

Efektyvumas

Nuolat tobuliname gamybos, pardavimo ir konsultavimo procesus įmonės viduje, todėl galime pasiūlyti efektyviausius ir naudingiausius sprendimus bei gaminius.

Aistra

Aistringai tikime tuo, ką darome. Dirbame vadovaudamiesi šūkiu – daryk, o ne teisinkis.

Ekspertiškumas

Esame lankstūs, nuolat ieškome naujų galimybių ir būdų tobulėti, atrasti ir pritaikyti naujas idėjas. Suvokiame, kad tik nesustodami galime būti savo srities lyderiais ir ekspertais.

16

Mūsų valdymo filosofijos, mąstymo ir mūsų veiksmų pagrindas

Dėl jų galime vykdyti veiklą ir greitai bei efektyviai priimti sprendimus be jokios biurokratijos. Vertybės grindžia kelią veiklai, darbui drauge ir požiūriui į mus. Jos lemia mūsų elgesį „Lyderystės principų“ programos ir Grupės politikos ribose.

Raskite ROCKWOOL pardavimo vietas

search

Showing
Offices & Factories near you