Grindys ir lubos

Akmens vata naudojama grindų šilumos ir garso izoliacijai. Izoliaciniai sprendimai grindims ant grunto, virs tarpaušktinio perdenginio, grindims su vėdinamu pogrindžiu.

Žiūrėti gaminius
rockfloor, akoestiek, vloer, nl, vl, fr

Išorės sienos

Sienų šiltinimas iš išorės yra vienas popiuliariausių šilumos izoliavimo būdų. Čia rasite sprendimus tinkuojamiems bei vėdinamies fasadams, trisluoksnio mūro sienoms, lengvoms karkasinėms konstrukcijoms ir pertvaroms.

Žiūrėti gaminius
Building, exterior, modern, wall, wood, high rise

Šlaitiniai stogai

Stogas, palėpės bei pastogės - tai vietos kur prarandamas didžiausias šilumos kiekis, todėl svarbu pasirūpinti tinkama šių pastato elementų šilumos izoliacija. čia rasite vėdinamo šlaitinio stogo, pastogės ir neeksploatuojamos pastogės šiltimo sprendimus.

Žiūrėti gaminius
Piched roof insulation, external insulation

Sutapdinti stogai

Pastato stogas yra viena svarbiausių ir labiausiai klimato veikiamų konstrukcijų, todėl ji turi būti atspari atmosferos ir eksploataciniams veiksniams.

Žiūrėti gaminius
RockWorld imagery, Parkbohusene, house, plants

Šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas

Ortakių, vėdinimo kanalų ir kondicionavimo įrangos svarba pastate yra neabejotina, o jų izoliavimas yra būtinas, norint saugiai ir sveikai eksploatuoti pastatą.

Žiūrėti gaminius
hvac, teclit

Priešgaisrinė izoliacija

Norėdami apsaugoti pastatą nuo gaisro yra reikalinga pasyvi ugnies apsauga, naudojant priešgaisrinę akmens vatos izoliaciją.

Žiūrėti gaminius
fireman, fire brigade, fire, fight a fire, smoke, photo, germany

Pertvaros

Vidinių pastato sienų ir pertarų izoliacija yra populiariausias būdas apsisaugoti nuo nepageidaujamo triukšmo. Čia rasite sprendimus vidaus sienoms izoliuoti.

Žiūrėti gaminius
People, Humans, Workers, Construction, Renovation

Dažniausiai žiūrimi