Kodėl verta rinktis ROCKWOOL akmens vatą?

Akmens vata yra naudojama daugelyje šiuolaikinės pramonės šakų. Išskirtinės savybės suteikia galimybes akmens vatą panaudoti tokiose srityse, kur reikalingas didelis patvarumas, apsauga nuo gaisro, akustinio komforto reikalavimai ir kt.

7 akmens stiprybės

Akmuo ir civilizacija buvo sutverti vienas kitam. ROCKWOOL stengiasi kuo geriau išnaudoti šį tarpusavio ryšį, kad pagerintų mūsų sveikatą, gerovę ir komfortą.

Mums pavyko natūralias akmens galias suklasifikuoti į 7 vertingas savybes, būdingas universaliai akmens vatai. Tai septynios priežastys, dėl kurių manome, kad gausiausią pasaulio išteklių galima panaudoti siekiant sukurti unikaliai naudingus ir džiuginančius sprendimus mūsų klientams.

Ir šias 7 savybes išnaudodami visose mūsų veiklos srityse, tvirtai tikime, kad galime padėti spręsti kai kuriuos didžiausius mūsų pasaulio iššūkius. Esame tikri, kad akmuo turi dar daugiau savybių, kurias dar reikia atrasti, o kai tai įvyks, jas paversime naujais produktais, pagerinančiais visų juos naudojančiųjų gyvenimo kokybę. Todėl šios 7 savybės glūdi kiekviename ROCKWOOL produkte.

Pasitelkiant natūralią akmens galią

Tai iš tiesų kažkas unikalaus ir gniaužiančio kvapą, kai gausus gamtos išteklius paverčiamas produktais, praturtinančiais šiuolaikinį gyvenimą. Ir mūsų paieškos dar nebaigtos – dar daug galima atrasti. ROCKWOOL išnaudoja 7 naudingas akmens stiprybes, kad sukurtų produktus, kurie prasmingai padeda spręsti didžiausius mūsų pasaulio iššūkius.

Girl climbing rocks

01

Saugumas

Akmens vata yra nedegi ir atspari aukštoms temperatūroms. Jos naudojimas padidina pasyvią pastato apsaugą nuo gaisro. Akmens vata atlaiko iki 1000 °C temperatūrą.

Didžiąją dalį savo gyvenimo mes praleidžiame pastatuose. Mes juose dirbame, pramogaujame, leidžiame laisvą laiką. Tačiau nedaugelis iš mūsų žino, ar pastatai turi tinkamą apsaugą nuo gaisro? Nedaug žmonių galvoja apie riziką kylančią iš šios srities trūkumų.

Sužinok daugiau...

02

Klimatas

Vasarą mėgaukitės malonia vėsa, žiemą – išlaikoma šiluma ir mažomis šildymo išlaidomis.

Garantuojamas ne tik puikus mikroklimatas pastato viduje, bet ir mažos šildymo ir energijos sąskaitos. Siekiant išspręsti vienus iš pagrindinių globalių, žemės planetos uždavinių, tokių kaip CO2 išmetimas, energijos vartojimo mažinimas, potvynių sutramdymas ir kt., verta pasitelkti į pagalbą akmens vatą.

Sužinok daugiau...

03

Ramybė

Akmens vata taip pat yra puiki garso izoliacija ir slopina triukšmą. Į patalpų vidų patenkantis tiek smūginis, tiek orinis garsas yra efektyviai slopinamas.

Per daugelį metų ROCKWOOL įrodė, kad kompanijos izoliacinės medžiagos idealiai tinka visur, kur reikalingas triukšmo slopinimas ar garso bangų sugėrimas - gyvenamuosiuose namuose, komercinėje, pramoninėje ar gamtinėje aplinkoje. Be gerų akustinių savybių, ROCKWOOL izoliacinėms medžiagoms būdinga puiki šilumos izoliacija, jos atlieka ir priešgaisrinės saugos funkcijas.

Sužinok daugiau...

04

Tvirtybė

Akmens vata, pagaminta iš natūralaus akmens, ji itin gerai išlaiko savo parametrus ir privalumus, visą eksploatavimo laikotarpį.

Dėl savo netvarkingos struktūros ROCKWOOL akmens vata pasižymi stabilia forma ir elastingumu. Dėka šių savybių, montavimo metu ją galima įsprausti tarp įrengtų konstrukcijų. ROCKWOOL akmens vata, įrengiant pagal gamintojo rekomendacijas, nesudaro šalčio tiltelių, per visą savo tarnavimo laikotarpį išlaiko savo fizikinius ir mechaninius parametrus.

Sužinok daugiau...

05

Ekologija

Akmens vata naudojama daugiau kaip 60 metų. Ji įrodė esanti populiari ir saugi izoliacinė medžiaga ir, ko gero, viena išsamiausiai dokumentais pagrįstų bei geriausiai išbandytų statybinių medžiagų.

Naudoti „ROCKWOOL“ akmens vatą yra saugus būdas taupyti energiją ir šildymo bei vėsinimo išlaidas. Šilta ir sausa gyvenamoji erdvė labai svarbi mūsų sveikatai. Tūkstančius metų šalti ir drėgni pastatai kėlė pavojų mūsų protėvių sveikatai ir gyvybei. Ir tebekelia daugybei šių laikų gyventojų. Geresnė izoliacija pagerino gyvenimo kokybę milijonams žmonių. Šiandien šiltas ir sausas būstas daugeliui yra savaime suprantamas dalykas.

Sužinok daugiau...

06

Laidumas

Apsaugo pastatą nuo drėgmės kaupimosi, pelėsių ir grybelio atsiradimo.

ROCKWOOL akmens vatos pluošto struktūra lemia laisvą vandens garų laidumą. Tad naudodami ją išorinėse konstrukcijose išvengsite drėgmės kaupimosi namuose, sumažinsite pelėsių ir (arba) grybelių augimo riziką bei sukursite sveiką, malonų patalpų mikroklimatą.

Sužinok daugiau...

07

Išvaizda

Puikiai dera net su šiuolaikiškiausio pastato eksterjeru.

ROCKWOOL gaminiai yra puikiai pritaikomi, net ir prie šiuolaikiškiausio eksterjero. Norint suteikti galimybė architektams išpildyti savo vizijas, tuo pačiu išlaikant maksimalų pastato funkcionalumą, verta naudoti ROCKWOOL akmens vatą.

Sužinok daugiau...
Išnaudokite 7 akmens stiprybes, siekiant įveikti didžiausius pasaulio iššūkius, kartu su mumis.

Raskite ROCKWOOL pardavimo vietas

search

Showing
Offices & Factories near you

Mūsų mąstymas