Išvaizda

Puikiai dera net su šiuolaikiškiausio pastato eksterjeru.

Pastato estetinė išvaizda turėtų būti suderinama su jo efektyvumu

Gyvendami ir dirbdami estetiškose erdvėse žmonės jaučiasi patogiau ir labiau motyvuoti. Aplinka, kurioje žmonės mėgsta leisti laiką, gali pagerinti socialinius ryšius ir užtikrinti saugesnę bei sveikesnę kaimynystę. Norint kurti įkvepiančius pastatus, architektams reikalingos lanksčios ir estetiškai įvairiapusės medžiagos, iš kurių būtų galima kurti gražias erdves visiems ir visur. Derindama estetiką ir didelį produktų našumą,

ROCKWOOL gali sukurti tokias harmoningas erdves, kurios taip pat apsaugo ir užtikrina priešgaisrinę saugą, akustinį ir šiluminį komfortą, neužmirštant tvarumo ir ekologijos. Pajungėme natūralų akmens grožį ir pritaikomumą, kad architektai galėtų lengvai projektuoti ir taikyti sprendimus individualiam vartotojui, pasitelkdami lengvai pritaikomų medžiagų spektrą kiekvienam projektui.

Ar žinojote?

Per 25 metus išlaidos statybai sudaro vos 5,5 % pastato kainos. Eksploatavimo išlaidos, kurios apima sąskaitas už energiją, sudaro 86 %. Nedidelės investicijos į projektą ir medžiagas gali turėti didelį poveikį eksploatavimo išlaidoms.

Construction, Crane, Building

7 Akmens stiprybės

Sužinokite daugiau apie kitas unikalias akmens savybes, kurios perteikiamos mūsų gaminiuose.