Klimatas

Vasarą mėgaukitės malonia vėsa, žiemą – išlaikoma šiluma ir mažomis šildymo išlaidomis.

Kai patalpose palaikoma pastovi temperatūra, geriau yra ir žmonėms, ir aplinkai

Naudojant akmens vatą, pastatuose visus metus užtikrinama tinkama temperatūra bei geras patalpų mikroklimatas, dėl to neplinta infekcijos ir aplinka tampa palankesnė sveikatai. Vasarą gyventojai gali džiaugtis malonia vėsa, o žiemą apšiltintos sienos išlaiko šilumą. Geras apšiltinimas – tai ir mažesnės išlaidos šildymui.

Aukštos kokybės ROCKWOOL gaminiai padeda taupyti energiją. Kaip tai pavyksta?

Šiluminės mūsų gaminių savybės priklauso nuo mažų oro kišenių, esančių fizinėje akmens vatos struktūroje. Oro kišenės leidžia išstumti karštą orą į lauką, kai aplinkos temperatūra aukšta, ir išlaikyti šiltą orą, kai temperatūra nukrinta. Išlaikyti pastovią temperatūrą patalpose yra naudingiau mums ir mūsų aplinkai. Dėl to gyvenimo ir darbo sąlygos tampa patogesnės ir palankesnės žmonėms, ypač mieste. Išlaikant temperatūrą galima ženkliai sumažinti šildymo, šaldymo ir ventiliacijos išlaidas bei anglies dvideginio išmetimą.

ROCKWOOL izoliacija yra labai elastinga medžiaga, apsauganti nuo temperatūros svyravimo. Oro ir šilumos srautus mažinantys mūsų gaminiai išlaiko savo formą ir tankį bei nepakitusias eksploatacines charakteristikas visą pastato naudojimo laiką. Taip mes vykdome savo įsipareigojimą prisidėti prie tvarių miestų, kuriuose sudaromos palankios sąlygos žmonėms, kūrimo. ROCKWOOL produktai sulaiko karštą ir vėsų orą būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas.

Šiluminės mūsų gaminių savybės priklauso nuo nedidelių oro ertmių, esančių fizinėje akmens vatos struktūroje. Oro ertmės leidžia išstumti karštą orą į lauką, kai aplinkos temperatūra aukšta, ir išlaikyti šiltą orą, kai temperatūra nukrinta. 

Ar žinojote?

Drėgmė ir pelėsis gali turėti neigiamos įtakos pastato būklei, jo šiluminėms savybėms ir žmonių kvėpavimo takams. Kuriant sveikus, ilgaamžius ir funkcionalius statinius labai svarbu suprasti pastatų oro laidumo reikšmę.

RockWorld imagery,The Big Picture, people, idea
Išnaudokite 7 akmens stiprybes, siekiant įveikti didžiausius pasaulio iššūkius, kartu su mumis.

7 Akmens stiprybės

Sužinokite daugiau apie kitas unikalias akmens savybes, kurios perteikiamos mūsų gaminiuose.