Struktūra ir matmenų stabilumas

Struktūra ir matmenų stabilumas

Struktūra

ROCKWOOL akmens vata pasižymi dideliu efektyvumu dėl didelio kiekio oro, išreikšto tūrio procentais ir chaotiškos plaušų orientacijos, kas ir lemia stabilumą deformuojant ir elastingumą.

Dėl savo netvarkingos struktūros ROCKWOOL akmens vata pasižymi stabilia forma ir elastingumu. Dėka šių savybių, montavimo metu ją galima įsprausti tarp įrengtų konstrukcijų. ROCKWOOL akmens vata, įrengiant pagal gamintojo rekomendacijas, nesudaro šalčio tiltelių, per visą savo tarnavimo laikotarpį išlaiko savo fizikinius ir mechaninius parametrus.

ROCKWOOL akmens vata nekeičia savo matmenų, matmenys gali kisti tik dėl skirtingo gaminių pločio arba mažų pjovimo netikslumų. Akmens vata pakuojant suspaudžiama tiek, kad nekistų jų mechaninės ir fizikines charakteristikos, o išpakavus gaminiai atgautų savo nominalų storį visame savo paviršiuje.

Tokie reiškiniai, kaip linijiniai šilumos tilteliai, kurie yra sunkiai panaikinami, ROCKWOOL akmens vatoje tiesiog nesusidaro.

Matmenų stabilumas

Akmens vata dėka didesnio tankio ir mažesnio suspaudimo, geba išlaikyti savo nominalų storį, jo nereikia papildomai atstatinėti.  Matmenys neturi kisti ir esant tam tikroms oro sąlygoms bei po daugelio naudojimo metų.  Šią savybę nurodo parametras DS (70,90), kuris nurodytas gaminio  atitikties sertifikate.

DS (70,90) – vieno matmens pokytis nedaugiau kaip 1%, po  48 valandų išlaikymo 70 +/- 2oC temperatūroje ir 90 +/- 5% drėgnumo aplinkoje.

Normatyviniai akmens vatos gaminių nuokrypiai svyruoja nuo -3 mm iki +5 mm, o elastingesne struktūra leidžia geresnį sukibimą net ir ant nelygaus paviršiaus.

Akmens stiprybės

Sužinokite daugiau apie unikalias akmens savybes, kurios perteikiamos mūsų gaminiuose.