Pardavimai

Ši skiltis skirta partneriams kurie parduoda ROCKWOOL produkciją šalyje. Norite pradėti bendradarbiauti su ROCKWOOL? O galbūt jau esate mūsų partneris ir ieškote papildomos informacijos?

Kontaktai

Aidas Pocius

Pardavimų vadovas Baltijos šalims

Tel. +370 52104561

Mob. +370 68222616

aidas.pocius@rockwool.com

 

Giedrius Pipiras

Projektų vadovas

Tel. +370 52100638

Mob. +370 64047211

giedrius.pipiras@rockwool.com

 

Stanislavas Goldyckis

Pardavimų vadybininkas

Tel. +370 52124696

Mob. +370 65631437

stanislavas.goldyckis@rockwool.com

Edgaras Rimaitis

Svarbių pardavimų vadovas

Tel. +370 5 2104524

Mob. +370 61585573

edgaras.rimaitis@rockwool.com

 

Nerijus Jaras

Projektų vadovas

Tel. +370 5101415

Mob. +370 65521213 

nerijus.jaras@rockwool.com

 

Ernestas Abromas

Techninės izoliacijos pardavimų vadovas Baltijos šalims

Tel. +370 52104523

Mob. +370 69943392

ernestas.abromas@rockwool.com

Raskite ROCKWOOL pardavimo vietas

search

Showing
Offices & Factories near you