Sveikata, saugumas ir savijauta

Kaip pagerinti mūsų gyvenimo kokybę?

Akmens vata padeda užtikrinti patogią ir sveiką gyvenseną, leidžia reguliuoti triukšmą ir vibraciją bei turi įtakos šiluminėms ypatybėms. ROCKWOOL izoliacija sumažina tarp pastatų kompleksų sklindantį triukšmą. „Rockdelta“ produktai mažina automobilių skleidžiamą triukšmą ir vibraciją. „Rockfon“ lubos sugeria garsą, todėl patalpos būna jaukesnės ir galime lengviau bendrauti.

Suprantama, kad žmonės nori gyventi palankioje aplinkoje. Oro sąlygos patalpoje tokios pat svarbios kaip ir aplinkos sąlygos: temperatūra, oro kokybė ir akustika – tai yra palankių sąlygų patalpose kūrimo dalis.

Ar žinojote...?

Pagal reikalavimus suprojektuoti ir pastatyti pastatai padeda užtikrinti stiprią sveikatą, kuria priimtiną aplinką ir didina mūsų gebėjimą susikoncentruoti bei atlikti svarbias užduotis. Apgalvotos konstrukcijos ir funkcionalumo pastatai turi įtakos gerai žmonių savijautai. Žmogaus gyvenimo standartai priklauso nuo to, kaip veiksmingai pastatas atitinka savo gyventojų poreikius ir kaip išlaiko optimalias oro sąlygas patalpose.

Family in new house