Tvarios statybos reikalavimus atitinkantys produktai

Žiedinėje ekonomikoje produktai turi būti naudojami taip ilgai, kiek įmanoma, ir iš naujo naudojami didžiausiu įmanomu lygiu, kai ima artėti jų eksploatavimo laikotarpio pabaiga. Garantuojame, kad mūsų ilgalaikiai pastatams skirti sprendimai, pvz., izoliacija, akustinės lubos ir vidaus fasadai gali būti perdirbami daug kartų. Naudojame natūralius produktus, vulkanines uolienas, kad būtume arčiau gamtos. ROCKWOOL produktai išsiskiria ypatingu patvarumu ir tinkamumu pakartotinai perdirbti, todėl savo klientams galime padėti statyti atsparesnius pastatus ir miestus, kurie galiausiai praturtina šiuolaikinį gyvenimą.
Statybos sektorius visame pasaulyje pagamina apie trečdalį visų atliekų, iš kurių didžioji dalis patenka į sąvartynus. Žinome, kad šią padėtį būtina keisti. Atsižvelgiant į mūsų akmens vatos produktų konstrukciją galima naudoti medžiagas, kurias kitu atveju tektų sandėliuoti arba sumesti ant žemės. Tiesą sakant, apie trečdalis mūsų vykdomai gamybai naudojamų žaliavų skirtos gabenti atliekas iš kitų gamybos sektorių, elektrinių ir komunalinių nuotekų valymo įrenginių.

Ar žinojote...?

Energiją taupanti pastatų renovacija, atlikta pagal mūsų sprendimus, padeda sumažinti dabar suvartojamą energijos kiekį ir būsimas sąnaudas. Pagal reikalavimus suprojektuoti ir izoliuoti pastatai – pagrindinis veiksnys, užtikrinantis optimalų ir subalansuotą miestų energinį veiksmingumą.

RockWorld imagery, The big picture, city, urban, skyscrapers