CAD brėžinių biblioteka

Gamintojų paruošti CAD brėžiniai palengvina ir pagreitina visą architektūros, projektavimo ir techninės dokumentacijos procesą. Naudokitės CAD brėžiniais visiškai nemokamai. Atsisiųskite ir projektuokite!

ROCKWOOL sprendimai CAD formate

Mūsų CAD bibliotekoje yra paruošta daugiau nei 200 įvairių mazgų su mūsų izoliaciniais gaminiais. Jūsų patogumui jie yra sugrupuoti pagal pastato konstrukcijas ir elementus. CAD detales galite atsisiųsti DWG ir PDF formatais.

Mūsų paruošti brėžiniai naudingi projektuojant:

ROCKWOOL CAD sprendimų biblioteka DWG ir PDF formatais

Sužinokite daugiau apie CAD failus

CAD failai

CAD (angl.- Computer-Aided Design) sutrumpinimas reiškia - dizainas padarytas kompiuterio pagalba. ROCKWOOL siūlomų izoliacinių sprendimų CAD failai paspartina techninių dokumentų rengimą. 

Automatiškai įterpiant vaizdus iš skirtingų šaltinių, kuriant pjūvius, perteikiant detales, sutaupoma laiko projekto įgyvendinimui. Mūsų CAD brėžinių naudojimas yra puikus palengvinimas norint sparčiai atnaujinti brėžinius su ROCKWOOL gaminiais.

Kodėl verta naudoti CAD failus?

  • CAD brėžiniai gali būti naudojami ruošiant projektą ir įvertinant jo kaštus; 
  • CAD failai leidžia parengti techninius dokumentus ar lengvai suprantamą galutinio projekto pristatymą klientui;
  • Pakeitimai gali būti atliekami greitai nereikalaujant pradėti viso projekto nuo pradžių. Projekto pakeitimas atliekamas lengviau ir užtrunkama mažiau laiko.

Pasinaudokite kitais mūsų siūlomais įrankiais