Atitvarų ir drėgminės būsenos skaičiuotuvas

Išplėstinė projektuojamų atitvarų analizė pagal šiluminio laidumo, vandens garų kondencacijos ir drėgmės išėjimo parametrus.

U-verčių ir drėgminės atitvarų būklės skaičiuotuvas leidžia išsamiai apskaičiuoti pastato šilumos nuostolius, vandens garų kondensaciją ir drėgmės pasišalinimą. Siekiant geriausiai imituoti faktinę būseną, programa apima daugybę struktūrinių ir aplinkos duomenų.

Programoje įeina daugybė, pagal Statybų techninį reglamentą (STR) paruoštų ruošinių. Taip pat yra galimybė susikurti specifinę konstrukciją su įvairių statybinių medžiagų gamintojų produkcija. Negana to programa parodo reikalingas atlikti korekcijas, kad projektas atitiktų minimalius šilumos laidumo koeficiento reikalavimus.

Norėdami naudotis Atitvarų ir drėgminės būsenos skaičiuotuvu įgalinkite Flash technologiją savo naršyklėje arba užpildykite žemiau esančią formą. Į nurodytą el. pašto adresą atkeliaus atsisiuntimo nuoroda. Atsisiuntus programą, galėsite naudotis papildoma funkcija išsaugoti savo projekto skaičiavimus, ko negalima padaryti online versijoje.

Atitvarų ir drėgminės būsenos skaičiuotuvas

  • Drėgminė atitvarų būsena yra labai svarbi apskaičiuojant pastato sandarumą, įvertinkite ir apskaičiuokite tai;
  • Skaičiuodami naudokite medžiagų ruošinius arba pridėkite savo norimas medžiagas;
  • Apskaičiuokite konstrukcijų U-vertes ir ilginių šiluminių tiltelių nuostolius;
  • Palyginkite savo projekto skaičiavimus su esamais minimaliais reikalavimais ar reikalaujamomis sąlygomis.
  • Lengvai ir greitai susikurkite dokumentą kurį galite išsisaugoti, išsiųsti ar atsispausdinti.

Atsisiųskite Atitvarų ir drėgminės būsenos skaičiuotuvą

Norėdami atsisiųsti Atitvarų ir drėgminės būsenos skaičiuoklę užpildykite žemiau esančią formą. Užpildžius, atsisiuntimo nuoroda bus atsiųsta į nurodytą el. pašto adresą.

Pasinaudokite kitais mūsų siūlomais įrankiais