CONLIT FIREPRO

FIREPRO programėlė leidžia jums pasirinkti tinkamą priešgaisrinę izoliaciją ortakiams ir vamzdžiams, plieninėms, betoninėms ir medinėms laikančiosioms konstrukcijoms, bei gelžbetoninėms luboms.

ROCKWOOL siūlo visapusišką priešgaisrinės izoliacijos sprendimų sistemą CONLIT, kuri skirta pasyviai konstrukcijų priešgaisrinei saugai. Tai yra speciali priešgaisrinės izoliacijos sistema skirta ortakiams ir vėdinimo angoms, plieninėms, gelžbetoninėms ir medinėms laikančiosioms konstrukcijoms bei gelžbetoninėms perdangoms. CONLIT sistema sudaryta iš plataus gaminių asortimento, kurie reikalauja specialių sertifikatų ir tyrimų.

Siekiant palengvinti rangovų ir projektuotojų darbą renkantis CONLIT gaminius ar reikalingą jų storį savo projektui, siūlome išbandyti FIREPRO skaičiavimo programą, Skaičiavimai atliekami pagal ROCKWOOL priešgaisrinių sistemų atitikties dokumentų nurodytas naudojimo sąlygas.

FIREPRO programa

  • Modernus ir profesionalus įrankis, padedantis tinkamai pasirinkti priešgaisrinės izoliacijos gaminius ir storius;
  • Ji leidžia pasirinkti tinkamą priešgaisrinę apsaugą ortakiams ir ventiliacijos kanalams, plieninėms, gelžbetoninėms, medinėms laikančiosioms konstrukcijoms, ir gelžbetoninėms perdangoms reikiamoje atsparumo ugniai (REI) klasėje;
  • Čia rasite įdiegtus struktūrinių elementų ir jų saugojimo būdų duomenų bazę;
  • Skaičiavimai atitinka techninius reikalavimus.

Atsisiųskite FIREPRO

Norėdami atsisiųsti FIREPRO skaičiuoklę užpildykite žemiau esančią formą. Užpildžius, atsisiuntimo nuoroda bus atsiųsta į nurodytą el. pašto adresą.

Pasinaudokite kitais mūsų siūlomais įrankiais