ROCKWOOL akmens vatos gaminiai - tobulam namų komfortui

reference, wall, wall insulation, etics, family, house, home, garden, outside, single-familiy house, single-family home, single family house, dr. sälzer haus, germany, job 4994

Akmens vatos gaminiai yra geriausia šiluminė, priešgaisrinė ir akustinė izoliacija.

ROCKWOOL akmens vata yra nedegi, garsą sugerianti ir tvari šilumos izoliacija, o gaminiai iš jos garantuos ir suteiks namams jaukumą, šilumą ir saugumą metų metus. ROCKWOOL akmens vata yra geriausias sprendimas izoliuoti gyvenamuosius, visuomeninius ir pramoninius pastatus. Turėkite tai omenyje, kai spręsite kokią izoliaciją naudoti savo pastatams.

RockWorld imagery, Parkbohusene, house, plants
Išorės sienos

Išorės sienos

Visa reikiama informacija apie išorės sienų šiluminę izoliaciją akmens vata oficialiame ROCKWOOL puslapyje. Apsilankykite jau dabar!

Skaityti daugiau
People, Humans, Worker, Onsite, Construction
Šlaitiniai stogai

Šlaitiniai stogai

Šlaitiniai stogai - objekto įrengimo planas, naudotų medžiagų sąrašas, šiltinimo ir izoliacijos komponentų kainynas bei kita naudinga informacija, susijusi su objekto įrengimu.

Skaityti daugiau
product, flatroof, flat roof, hardrock, installation, installer, reference, rockwool forum, flachdach, germany
Plokštieji stogai

Plokštieji stogai

Plokštieji stogai - objekto įrengimo planas, naudotų medžiagų sąrašas, šiltinimo ir izoliacijos komponentų kainynas bei kita naudinga informacija, susijusi su objekto įrengimu.

Skaityti daugiau
image, living, family, home, diy, germany, job 5026
Grindys ir lubos

Grindys ir lubos

Visa reikiama informacija apie grindų ir lubų šiltinimo gaminius oficialiame ROCKWOOL puslapyje. Apsilankykite jau dabar!

Skaityti daugiau
rockwool forum, education, seminar, program, ducts, piping, hvac, conlit ps eis 90, lüftungstechnik kompakt, germany
Priešgaisrinė izoliacija

Priešgaisrinė pastatų izoliacija

Visa reikiama informacija apie priešgaisrinę pastatų izoliaciją akmens vata oficialiame ROCKWOOL puslapyje. Apsilankykite jau dabar!

Skaityti daugiau
hvac, fp
Šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas (ŠVOK)

Šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas (ŠVOK)

ŠVOK - objekto įrengimo planas, naudotų medžiagų sąrašas, šiltinimo ir izoliacijos komponentų kainynas bei kita naudinga informacija, susijusi su objekto įrengimu.

Skaityti daugiau
image, living, earphones, headphones, children, family, home, diy, germany, job 5026
Pertvaros

Pertvaros

Pertvaros - objekto įrengimo planas, naudotų medžiagų sąrašas, šiltinimo ir izoliacijos komponentų kainynas bei kita naudinga informacija, susijusi su objekto įrengimu.

Skaityti daugiau

ROCKWOOL akmens vatos nauda

ROCKWOOL gaminiai yra pagaminti iš vulkaninės kilmės uolienų. Šios žaliavos yra pagrindas mūsų versle, kurios leidžia sukurti unikalią naudų ir privalumų kombinaciją.

Akmuo visada pasižymi tvarumu, o akmens vata kaip izoliacinė medžiaga išlaiko savo savybes daugybę metų. Akmens vata taip pat izoliuoja pastatus ir žmones juose nuo nepageidaujamo triukšmo bei gaisro pavojaus. Keturios unikalios savybės suteikia akmens vatai išskirtinumą iš kitų:

  • Apsauga nuo gaisro

Akmuo nedega, kaip ir mūsų gaminiai. Taigi akmens vatos gaminiai yra natūraliai atsparūs ugniai. Naudojant mūsų gaminius padidinsite pastato atsparumą ugniai.

  • Garso izoliacija

Akmuo ne tik puikiai izoliuoja šilumą ir ugnį. ROCKWOOL akmens vata taip pat puikiai sugeria garsą, todėl išvengsite pašalinio triukšmo.

  • Ilgaamžiškumas

Akmens vatos gaminiai išlaiko savo savybes visą eksploatacijos laikotarpį, garantuodami ir matmenų stabilumą. Tai lemia natūralios neorganinės kilmės žaliavos iš kurių ir gaminama akmens vata.

  • Energinis efektyvumas

Pastatų šildymas ir vėsinimas sudaro didžiają dalį visos sunaudojamos energijos pasaulyje. Taip yra pagrinde dėl šilumos praradimų per stogą, sienas ir grindis. ROCKWOOL akmens vatos gaminiai padeda sumažinti šilumos nuostolius, pagerinti pastato energinį efektyvumą ir drąstiškai sumažinti šildymo kaštus.

Planuojate statyti ar renovuoti namą?

Jeigu planuote statyti ar renovuoti savo namus ir galvojate, kad ROCKWOOL sprendimai tinkamiausi Jums, ieškokite artimiausių pardavimo vietų. Pardavimo vietų specialistai pakonsultuos apie ROCKWOOL produkciją.

Raskite ROCKWOOL pardavimo vietas

search

Showing
Offices & Factories near you