Šlaitinio stogo izoliacija

Iš vienos pusės šlaitinis stogas, iš kitos palėpė. Palėpė yra idomi vieta panaudojimui. Statant namą verta įsivertinti, jog ateityje palėpės paskirtis gali keistis ir būti naudojama pagal gyvenamąją paskirtį. ROCKWOOL akmens vata yra idealus tam gaminys.

Ar kiekviena palėpė yra tinkama joje įrengti gyvenamąsias patalpas?

Labai svarbu yra šios erdvės aukštis. Komfortabilus lubų aukštis po šlaitiniu stogu turėtų būti ne mažesnis nei 220 cm. Todėl apskaičiuojant palėpės plotą, atsižvelgiama tik į tą dalį, kurios aukštis yra didesnis nei 220 cm, o nuo 140 iki 220 cm - per pusę. Taip vadinamoje mansardoje labai svarbus yra ir mūrloto aukštis. Mūrloto paskirtis yra aukščiau pakelti stogą, taip padidinant naudojamos erdvės plotą. Rekomenduojamas mūrloto aukštis turėtų būti bent jau 90 cm aukščio.

Ką turėtumėte žinoti apie palėpės šiltinimą?

Izoliuojant stogą, svarbiausia įsivertinti, jog palėpėje bus užtektinai vietos atsistojus. Taip pat palėpės izoliacija turi būti atliekama tinkamai, kadangi net 1/4 šildymo energijos yra prarandama per stogo konstrukciją.

  • Populiariausiame šiltinimo sprendime (šiltinimas tarp gegnių), stogo izoliaciją turi sudaryti bent 2 sluoksniai akmens vatos, su bendru 35 cm storiu. Daugiasluoksnis montavimo būdas yra reikalingas tam, kad užtikrintume šilumos išlaikymą, perdengiant akmens vatos sujungimus. 
  • Neeksploatuojamoms palėpės šiltinti, dažnas ir labai greitas montavimo būdas naudojant 40 cm birią - pučiamą akmens vatą.

Kodėl šlaitinio stogo šiltinimo darbams turėtumėte naudoti akmens vatą?

  • Akmens vata yra daugybe savybių pasižymintis šiltinimo gaminys. Nuo šilumos sulaikymo iki geriausios garso izoliacijos. Dėka akmens vatos naudojimo, sumažiname riziką atsirasti pelėsiui ir grybeliui namuose, kadangi ji yra atspari drėgmei ir laidi vandens garams. Ne gana to mūsų gaminiai pasižymi itin dideliu ilgaamžiškumu, visai kaip žaliavos, iš kurių yra gaminami mūsų produktai. Sužinokite daugiau apie ROCKWOOL savybes paspausdami čia.

Kaip apšiltinti stogą naudojant tradicinius metodus?

  • ROCKWOOL akmens vatos gaminiai yra puikiai prisitaikantys prie bet kokių paviršių ir lengvai įspraudžiami tarp gegnių. Pažiūrėkite kaip tai atrodo praktikoje.
  • Montavimo darbus visuomet reikia pradėti matuojant atstumus tarp gegnių. Atpjauti akmens vatos gabalai yra įspraudžiami tarp gegnių. Pirmasis izoliacijos sluoksnis turi tvirtai įsisprausti prie palėpės konstrukcijos elementų. Antrasis izoliacijos sluoksnis turi būti montuojamas po gegnėmis.
  • Montuojant akmens vatą, reikia stengtis nepadaryti klaidų, dėl kurių vėliau gali kilti problemų su šilumos izoliacija. Tai apima: neatidų akmens vatos pjaustymą, paliekant per daug laisvumo arba priešingai, įspraudžiant jos per daug ar per mažas izoliacijos sluoksnis aplink stoglangius.

Kaip teisingai šiltinti su pučiama akmens vata?

Biri akmens vata GRANROCK SUPER yra pučiama naudojantis specialios įrangos pagalba, kuri yra skirta pūsti izoliacines granules. Tobulai tinkama horizontalių erdvių nenaudojamose palėpėse ir vėdinamo stogo konstrukcijose. Taip pat birios akmens vatos granulės puikiai tinka sunkiai pasiekiamų vietų izoliacijai, kur plokštėmis to padaryti neįmanoma. Sužinokite daugiau informacijos čia.

Gaminiai

naudojami šlaitinių stogų ir palėpių šiltinimui

VENTIROCK PLUS
Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Išorės vėdinamos sienos, Vėdinami fasadai, Trisluoksnio mūro sienos, Vėdinamos karkasinės sienos su dailylentėmis, Vėdinamas šlaitinis stogas, Šlaitiniai stogai, Vėdinamos karkasinės sienos su rąstų apdaila

VENTIROCK PLUS

Žiūrėti gaminį
Palyginti
VENTIROCK F PLUS
Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Išorės vėdinamos sienos, Vėdinami fasadai, Trisluoksnio mūro sienos, Vėdinamos karkasinės sienos su dailylentėmis, Vėdinamas šlaitinis stogas, Šlaitiniai stogai, Vėdinamos karkasinės sienos su rąstų apdaila

VENTIROCK F PLUS

Žiūrėti gaminį
Palyginti
MEGAROCK PLUS
Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Grindys virš vėdinamo pogrindžio, Grindys ir lubos, Vėdinamas šlaitinis stogas, Šlaitiniai stogai, Vėdinamos pastogės šiltinimas, Grindys ant grunto su oro tarpu, Grindys virš perdangos su oro tarpu

MEGAROCK PLUS

Žiūrėti gaminį
Palyginti
TOPROCK SUPER
Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Vėdinamas šlaitinis stogas, Šlaitiniai stogai, Vėdinamos pastogės šiltinimas, Grindys virš vėdinamo pogrindžio, Grindys ir lubos, Grindys virš perdangos su oro tarpu, Grindys ant grunto su oro tarpu

TOPROCK SUPER

Žiūrėti gaminį
Palyginti
GRANROCK SUPER
Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Neeksploatuojamos palėpės šiltinimas, Šlaitiniai stogai

GRANROCK SUPER

Žiūrėti gaminį
Palyginti
ROCKSONIC SUPER
Vėdinamos karkasinės sienos su dailylentėmis, Vėdinami fasadai, Vėdinamas šlaitinis stogas, Šlaitiniai stogai, Vėdinamos pastogės šiltinimas, Neeksploatuojamos palėpės šiltinimas, Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Grindys virš vėdinamo pogrindžio, Grindys ir lubos, Trisluoksnio mūro sienos, Pertvara tarp butų, Pertvaros, Pertvara su dvigubo karkaso ir dviejų gipso kartono plokščių sluoksniu, Pertvara su viengubo karkaso ir dviejų gipso kartono plokščių sluoksniu, Pertvara su viengubu karkasu ir vienu gipso kartono plokščių sluoksniu

ROCKSONIC SUPER

Žiūrėti gaminį
Palyginti
SUPERROCK
Statybinės izoliacijos gaminiai, Gaminiai, Grindys virš vėdinamo pogrindžio, Grindys ir lubos, Trisluoksnio mūro sienos, Vėdinami fasadai, Vėdinamos karkasinės sienos su dailylentėmis, Pertvara tarp butų, Pertvaros, Pertvara su dvigubo karkaso ir dviejų gipso kartono plokščių sluoksniu, Pertvara su viengubo karkaso ir dviejų gipso kartono plokščių sluoksniu, Pertvara su viengubu karkasu ir vienu gipso kartono plokščių sluoksniu, Vėdinamas šlaitinis stogas, Šlaitiniai stogai, Grindys virš perdangos su oro tarpu, Grindys ant grunto su oro tarpu, Vėdinamos pastogės šiltinimas, Vėdinamos karkasinės sienos su rąstų apdaila

SUPERROCK

Žiūrėti gaminį
Palyginti
Akmens vatos kaina už m2
0

EUR

vidutinė kaina už akmens vatos m2, perkant iš mūsų prekybos atstovų, šlaitinio stogo izoliacijai su geriausiais gaminiais.

Kaina už akmens vatą visam palėpės apšiltinimui
0

EUR

Kaina už aukščiausios kokybės akmens vatos gaminius, vidutinės palėpės apšiltinimui, nuosavame name, perkant iš mūsų prekybos partnerių.

Išsaugoma šiluma, kuri būtų prarandama per neapšiltintą stogą
0Su ROCKWOOL akmens vatos gaminiais apšiltinus šlaitinį stogą sumažinami šilumos nuostoliai.